Towar dostarczony na czas

motyw

w stanie idealnym!

O firmie

motyw

Od ponad 30 lat świadczymy usługi transportowe na terenie naszego kraju. Wytrwale rozwijając się od 1985 roku słuchamy naszych klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb i wymagań co pozwoliło nam z naszą ofertą otworzyć się na rynki zagraniczne.

Obecnie oferujemy specjalistyczny transport wykonywany przy użyciu kilkudziesięciu ciągników na terenie całej Unii Europejskiej.

Poszukujesz transportu?

+48 503 300 329

Usługi transportowe

motyw

Krajowe i międzynarodowe

Oferujemy Państwu transport drogowy towarów w temperaturze kontrolowanej na terenie Polski i Europy.
Od roku 2015 obsługujemy klientów na terenie całej UE, główne relacje to: Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Holandia oraz Niemcy.

Specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych, owoców, warzyw oraz kwiatów. Dzięki specjalistycznym pojazdom i umiejętnościom naszej kadry wszystkim naszym klientom gwarantujemy dostarczenie powierzonego ładunku w odpowiednich warunkach i wyznaczonym terminie!

Monitoring GPS

Kontrola temperatury

Międzynarodowy zasięg

Tabor

motyw

Przez wzgląd na środowisko i niezawodność nasz tabor budują pojazdy EURO6 i EURO5 marek DAF i SCANIA. W naszej flocie posiadamy 20 pojazdów  z naczepami kurtynowymi oraz z zabudowami chłodniczymi o różnej specyfikacji:

  • pojazdy solo,
  • zestawy typu tandem 37 palet,
  • naczepy o pojemności 27 palet,
  • naczepy na 33 palety

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów nasze samochody dostosowaliśmy do przewozu kwiatów oraz wyposażyliśmy je w windy hydrauliczne o udźwigu 2 ton.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest wyposażenie każdego pojazdu w monitoring GPS, umożliwiający m.in śledzenie pozycji pojazdu, temperatury zabudowy, nieautoryzowanego otwarcia drzwi oraz pracy agregatu chłodniczego.

Poszukujesz specjalistycznego transportu?

Skontaktuj się z nami!

Usługi transportowe

Unia Europejska

Kontakt

motyw

Broniewice 62

88-160 Janikowo

Telefon:

+48 503 300 329

+48 52 3514941

E-mail:

biuro@kdbtransport.pl

KD Trans